Izmantojot greetingsfromlatvia.lv mājaslapu, no Jums var tikt prasīta personīga rakstura informācija, tai skaitā informācija, kas ir nepieciešama, lai klienti varētu pieteikties vietnes e-pasta jaunumiem vai nosūtīt ziņu un iesniegt jautājumus mājaslapas administratoriem caur vietnē izveidoto kontaktformu. greetingsfromlatvia.lv (turpmāk tekstā – uzņēmums) apņemas šīs vietnes apmeklētāju iesniegto personīga rakstura informāciju apstrādāt konfidenciāli, ievērojot visus augstākās drošības principus. Kā daļu no šīm saistībām, uzņēmums izstrādājis šo Privātuma politiku, lai nodrošinātu mājaslapas apmeklētāju informētību par iemeslu, kāpēc tiek apkopota informācija, izskaidrotu, kāda informācija tiek apkopota un kur tā tiek uzglabāta. Tāpat šī Privātuma politika nodrošina mājaslapas atbilstību attiecīgajām likuma prasībām. Personas dati ir jebkura informācija par mājaslapas apmeklētāju, kas kaut kādā mērā identificē personu vai rada apstākļus noteikt personas identitāti. Saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) Vispārīgo datu aizsardzības regulu, šajā interneta vietnē iegūto datu apstrādātājs ir uzņēmums. Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Latvijas Datu valsts inspekciju, lai iegūtu plašāku informāciju par datu subjekta tiesībām vai arī iesniegtu sūdzību.

Kāda veida personīgo informāciju par jums uzņēmums apkopo un uzglabā?

Uzņēmums šajā vietnē apkopo un uzglabā tikai to informāciju, kas nepieciešama vienas vai vairāku tā funkciju veiksmīgai realizēšanai. Personas dati, kas tiek apkopoti no greetingsfromlatvia.lv mājaslapas apmeklētājiem ietver personas vārdu un privāto e-pastu.

Kā tiek ievākta nepieciešamā personīgā informācija?

Apmeklētāja personas dati tiek saglabāti brīdī, kad persona brīvprātīgi piesakās mājaslapas jaunumu saņemšanai e-pastā. E-pasts saglabājas uzņēmuma interneta mārketinga profila datubāzē. Personas vārds un e-pasts ir jānorāda vietnes kontaktu sadaļā izveidotajā kontaktformā. Jāpiebilst, ka šajā sadaļā vārds nav jānorāda obligāti, lai mājaslapas administratoriem nosūtītu ziņu. Kontaktu sadaļā norādītais klienta vārds netiek nekur saglabāts, norādītajai informācijai kontaktformas lauciņā “Vārds” ir tikai informatīva nozīme, kas uzlabos komunikācijas procesu starp uzņēmumu un apmeklētāju.

Kā tiek izmantota apmeklētāju personīgā informācija?

Uzņēmumam ir tiesības izmantot iegūtos apmeklētāju personīgos datus, lai sniegtu informāciju par greetingsfromlatvia.lv mājaslapā aprakstītajiem piedāvājumiem un pakalpojumiem e-pasta  jaunumu veidā, kas tiek izsūtīti, izmantojot e-pasta mārketinga platformu SendGrid. Galvenais izmantojuma veids ir regulāras mārketinga un komunikācijas aktivitātes e-pastā. Jūs varat jebkurā laikā atteikties no šo e-pasta jaunumu saņemšanas.

Kam un kā drīkst izpaust klientu personisko informāciju?

greetingsfromlatvia.lv Privātuma politika nosaka, ka iegūtā klientu informācija nekādos apstākļos nedrīkst tikt nodota trešajai pusei izmantošanai. Tā paredzēta tikai greetingsfromlatvia.lv atsevišķu komunikācijas funkciju nodrošināšanai.

Cik ilgi tiks uzglabāta informācija?

Jūsu personiskā informācija tiks uzglabāta tik ilgi, kamēr uzņēmums būs tiesīgs to izmantot informatīvo funkciju pildīšanai, kamēr Jūs neizlemsiet atteikties no e-pasta jaunumu saņemšanas tam paredzētajā veidā.

Jūsu personīgo datu aizsardzība

Jūsu personīgās informācijas drošība uzņēmumam ir ļoti būtiska. Tādēļ ir piemērots tehniskais un fiziskais nodrošinājums, lai aizsargātu vietnes apmeklētāju iesniegto personisko informāciju no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, nozaudēšanas, izpaušanas, pārveidošanas un neatļautas izmantošanas jebkādā citā informācijas apstrādes formā. Uzņēmums piedāvā maksimāli augstu aizsardzību pret apmeklētāju personīgo datu informācijas neatbilstošu izmantošanu un neautorizētu piekļūšanu tiem. Datu pārraide tiek nodrošināta ar augstu drošības slāni Secure Sockets Layer (SSL). Pārkāpumu gadījumā rīkosimies saskaņā ar ES Vispārīgās datu aizsardzības regulā noteikto un ziņosim par datu nepilnībām vietējai datu aizsardzības iestādei bez liekas kavēšanās, kas ir ne vēlāk kā 72 stundas pēc starpgadījuma.

Datu subjekta sūdzību izskatīšana

Ja rodas neapmierinātība ar mūsu darbību Jūsu personiskās informācijas apstrādē vai vēlaties saņemt papildu informāciju par datu apstrādes procesu, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu info@greetingsfromlatvia.lv.

Datu subjekta piekrišana

Ievadot savu personīgo e-pastu vai citu informāciju mājaslapā norādītajos laukos, tādējādi sniedzat savu piekrišanu šai Privātuma politikai un piekrītat, ka uzņēmums apstrādā un pielieto Jūsu sniegto informāciju augstāk minēto mērķu sasniegšanai.

Kā darbojas sīkdatnes un kāpēc mēs tās izmantojam?

Apmeklējot mūsu Tīmekļa vietni, Jūs dodat savu piekrišanu mūsu sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā vai citā viedierīcē katru reizi, kad persona apmeklē  kādu interneta vietni. Faili uzglabā informāciju Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē un tiek izmantoti:

 • lai ļautu mums atpazīt Jūs un Jūsu ierīci, piemēram, identificējot jūsu IP adresi;
 • lai nodrošinātu Jums personalizētu un pielāgotu pieredzi mūsu interneta vietnē;
 • lai iegūtu datus, kas mums ļautu saprast, kā apmeklētāji lieto mūsu mājaslapu, lai mēs varētu to uzlabot.

Atgādinām, ka ikvienam greetingsfromlatvia.lv apmeklētājam vienmēr ir iespēja izslēgt sīkdatnes tīmekļa vai viedtālruņa pārlūka iestatījumos.

Privātuma politikas atjauninājumi

Uzņēmums regulāri papildinās un atjaunos mājaslapas Privātuma politikas saturu, lai atspoguļotu uzlabojumus vai citas izmaiņas savā darbībā. Ja Jūs iebilstat pret kādu no izmaiņām, sazinieties ar mums vai nekavējoties pārtrauciet vietnes pakalpojumu izmantošanu.

Šo politiku pēdējo reizi atjaunināja 2018. gada 10. jūnijā.

Vispārēja informācija

 1. Klientam ir tiesības iegūt Uzņēmuma apstiprinājumu, ka viņa(-as) personas dati tiek vai netiek apstrādāti un ka notiek vai nenotiek piekļuve viņa(-as) personas datiem.
 2. Ja personas dati nav ievākti no datu subjekta, viņam(-ai) ir tiesības zināt, kas bija personas datu avots.
 3. Klientam ir tiesības pieprasīt, lai neprecīzi personas dati tiktu laboti.
 4. Klientam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, neietekmējot apstrādes likumīgumu uz piekrišanas pamata pirms atsaukšanas.
 5. Klientam ir tiesības apturēt savu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos.
 6. Klientam ir tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu.
 7. Klientam ir tiesības pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežojumu un noraidījumu.
 8. Klientam ir tiesības saņemt personas datus, kurus viņš vai viņa ir sniegusi pārzinim, strukturētā, koplietojamā un mašīnlasāmā formātā.
 9. Klientam ir tiesības iesniegt sūdzību Datu Valsts Inspekcijā, nosūtot pieteikumu info@dvi.gov.lv vai apmeklējot Blaumaņa ielu 11/13-15, Rīga, LV-1011